Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

źródło: 123RF

Biznes w ruchu

Malwina Użarowska

Dziś można już prowadzić firmę z dala od swojego komputera. Przedsiębiorcy mają coraz większe możliwości oderwania się od biurka i zarządzania za pomocą telefonu lub tabletu

 

Telefony i tablety powoli zamieniają się w centrum dowodzenia. Za ich pomocą można zarządzać coraz większą ilością procesów w firmie. Z drugiej strony dane wędrują do chmur, dlatego każde miejsce, gdzie dostępny jest internet, może stać się biurem. Autorzy oprogramowania na urządzenia mobilne prześcigają się w ułatwianiu nam tej transformacji. Czy chodzi o nasz komfort? Z pewnością, ale przede wszystkim o czas, więc i szybkość konsumpcji. Usługi płatnościowe nieustannie skracają tempo dokonywanych transakcji. Oszczędność czasu jest jednym z najsilniejszych wabików napędzających sprzedaż. Duże firmy wchodzą do telefonu klienta, dostarczając mu aplikację do bezpośredniej i jeszcze bliższej łączności. Tym samym coraz bardziej wrastają w nasze życie. A my dzięki temu możemy być w wielu miejscach jednocześnie. W tej chwili nie trzeba nawet nosić ze sobą laptopa. Wystarczy mała, lekka klawiatura połączona z urządzeniem poprzez bluetooth lub WiFi i już tablet zamienia się w zgrabny ekran do pracy na kolanie.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?