Najnowsza interwencja Uważam Rze

Aktualności

Czym będzie się wyróżniać portal Zippini.pl?

Materiał Partnera

W sieci istnieje około trzysta trzydzieści milionów stron internetowych. Spory ich procent to portale traktujące o modzie. Wydawało się, że przy tak dużej ilości serwisów modowych, żadna nowa strona nie może nas już zaskoczyć, nic nowego już nie zobaczymy, a każdy nowo powstały portal nie jest w stanie przebić konkurencji. Wtedy pojawiło się Zipini.pl...

Gdy popatrzysz na tłum ludzi na ulicy, w oczy rzuci się ta osoba, która w Twoim mniemaniu wyda się najbardziej oryginalna. To unikatowość sprawia, że jesteśmy modni i wyróżniamy się z grupy podobnych do siebie osób. Nie inaczej jest z portalami internetowymi. Przeglądarka modowa Zippini znacznie wyróżnia się na tle swojej konkurencji, a to sprawia, że zyskuje ona coraz to większą grupę fanów i użytkowników.

Modowy raj w sieci.

Czym jest wyszukiwarka Zippini? Jest to miejsce w sieci, w którym znajdziesz to, czego szuka każdy miłośnik modnych ubrań i nowoczesnego stylu życia. To strona dla Ciebie, jeśli masz dosyć ubrań z tych samych sieciówek, przez które z wszystkimi koleżankami wyglądacie jak swoje klony. To również miejsce dla Ciebie jeśli lubisz wiedzieć co w modowej trawie piszczy oraz co ubierać, by wyglądać dobrze i modnie. Portal zrzesza sporą społeczność ludzi, w różnym wieku i różnych zawodów, których połączyła miłość do oryginalnych stylizacji i kreowania swojego własnego nietuzinkowego look'u. Znajdziesz tam zarówno liczne porady stylistów i dietetyków, jak i praktyczną przeglądarkę modową, której oferta znacznie odbiega od tego, co proponują nam sklepy w galeriach handlowych.

Portal stworzony pod Ciebie!

Problemem portali modowych jest fakt, że tworzone są one pod masy, a nie indywidualnie pod każdego użytkownika. Wchodząc na stronę o modzie zasypani jesteśmy „hitami sezonu” - a to szerokimi spodniami, a to bluzkami-hiszpankami, a to okularami z dużymi kolorowymi oprawkami. Co gdy nie jesteśmy fankami tego typu stylu, lubimy raczej minimalizm i stonowane odcienie? Dobrym pomysłem jest skorzystanie z przeglądarki Zippini. Pozwala ona na odnalezienie tego, czego dokładnie szukamy – nawet jeśli jest najbardziej nietypowa modowa zachcianka. Daj się ponieść razem z Zippini.pl! Sami możemy decydować i kontrolować to, co wyświetla nam strona. Przykładowo jeśli interesują nas kolekcje sukienek letnich, portal wyświetli propozycję właśnie takich ubrań. Twórcy serwisu przewidzieli również „inteligentny newsletter”, który dopasowuje się indywidualnie do użytkownika. Możemy samodzielnie zdecydować czy chcemy, by wyświetlały nam się reklamy butów na koturnach czy np. promocje w ulubionym sklepie. Co więcej portale modowe bardzo często przedstawiają look book'i drogich domów modowych oraz marek, na które pozwolić sobie mogą jedynie celebryci. Nikt nie zważa uwagi na to, że przedstawiane produkty i ich ceny odbiegają daleko od realiów w Polsce. Na Zippini możesz samodzielnie decydować o przedziale cenowym ubrań, jakie oglądasz, a portal sam dopasowuje oferty odpowiednio do Twojej kieszeni.

Media pełne stylu.

Jeśli kochasz świat mody z pewnością lubisz słuchać o nowych trendach i modowych nowinkach oraz oglądać filmiki, w których styliści radzą jak dobierać poszczególne elementy garderoby. Wyszukiwarka Zippini jako jedyny tego typu serwis w internecie chce stworzyć swój własny kanał radiowy oraz kanał na Youtube. Dzięki temu nie tylko urozmaici swoją działalność, ale i trafi do szerszego grona odbiorców. Ogromnym atutem zarówno programu radiowego, jak i kanału na portalu Youtube to stanowienie alternatywy dla pisemnych artykułów. Dzięki temu możemy nabywać nową modową wiedzę i poszerzać modowe horyzonty nawet w momencie, kiedy nie możesz pozwolić sobie na pełne skupienie i poświęcenie uwagi długiemu tekstowi. Audycji radiowej o modzie posłuchać możesz np. stojąc w korku z pracy do domu, a filmik na Youtube obejrzeć np. przygotowując kolację.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Nawet teraz, zaraz po przeczytaniu tego tekstu, możesz dokonać zakupów na jednym z tysięcy sklepów internetowych. Wystarczy, że sięgniesz po laptopa, telefon lub tablet. Wydawałoby się, że Twój jedyny problem stanowić może brak szukanego rozmiaru lub koloru wybranych spodni. Bez większego zastanawiania podajemy na różnych stronach swoje dane osobowe czy numer karty oraz wypełniamy niewyglądające podejrzanie ankiety. Rzadko kiedy zastanawiamy się nad tego konsekwencjami. Oszustwa w internecie nie są jednak rzadkością. Z tego też powodu portal Zippini decyduje się na współpracę jedynie z zaufanymi markami i sprawdzonymi sklepami internetowymi. Serwis posiada bardzo mocno sprecyzowaną politykę prywatności oraz szereg zabezpieczeń, dzięki którym nigdy nie zostaniesz oszukany. Możesz więc rozluźnić się i siedząc pod kocem na kanapie w swoim salonie zakupić nawet najdroższą parę butów, o której zawsze marzyłeś.

Poprzednia
1 2

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy