Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Biegert & Funk QLOCKTWO – zapowiedź

Niemiecka marka Biegert & Funk zaprezentowała projekt swojego zegarka, który w zasadzie nie wyróżnia się niczym... poza tym, że godzinę wyświetla w postaci wyrazów! Już nie zwykłe cyfry, a litery będą nas informować o tym, ile czasu nam zostało do np. ważnego spotkania. Na razie wiadomo, że zegarek będzie obsługiwał dwa języki: angielski i niemiecki. Do wyboru będzie też wykończenie czarne lub ze stali nierdzewnej. Do wyboru zaś będą dostępne paski skórzany i plastikowy. Gadżet ma trafić do sprzedaży jesienią, w cenie około 550 euro.

Krups EA9000 – 6 tys. zł

Firma Krups zaprezentowała swój najnowszy produkt – ekspres do kawy z unikalnym systemem automatycznego przygotowania cappuccino i czyszczenia dyszy. Krups EA9000 to automatyczny ekspres do wszystkich rodzajów kawy. Posiada także dodatkowe funkcje ułatwiające przygotowanie napoju – np. kolorowy panel dotykowy, który upraszcza przygotowanie kawy w domu. Specjalnie zaprojektowany panel umożliwia również dostosowanie menu z przepisami do własnych potrzeb – aż osiem osób może zaprogramować swoje ulubione osiem przepisów na ristretto, espresso, cappuccino, caffe latte i gorące mleko.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?