Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Widok krwi mnie nie przeraża

Jolanta Gajda-Zadworna

Pogawędka z Magdaleną Różczką

Potrafi pani przeprowadzić reanimację?

Nie i na szczęście nigdy nie było mi to potrzebne.

A najtrudniejsze doświadczenie w pani „lekarskiej" karierze?

Opanowanie nazewnictwa medycznego.  Nieważne, czy uczę się scen, w których się pojawia, dzień, tydzień, czy miesiąc. I tak sprawia mi trudność. Za to widok krwi zupełnie mnie nie przeraża.

Jako doktor Alicja Szymańska w nowym serialu TVN „Lekarze" niesie pani pomoc pacjentom, natomiast z tytułem Ambasadora Dobrej Woli zabiega pani o fundusze na rzecz potrzebujących dzieci. Ile dukatów udało się już zebrać?

Akcja zorganizowana przez UNICEF kończy się we wrześniu. Wtedy dopiero będziemy dokładnie znali efekt naszych działań, ale już trzy miesiące temu, na samym początku, szacowano, że powinniśmy uzbierać  tyle pieniędzy, ile w ciągu razem wziętych dwóch ostatnich lat. Więc prognozy są optymistyczne.

Ma pani też inne serialowe wcielenie. Co będzie się działo z Wandą w „Czasie honoru"?

Przede wszystkim Wanda to iskiereczka, która w momencie ogłoszenia końca wojny jest przekonana, że to, co złe, już minęło i wszystko się ułoży. Że będzie wiodła cudowne życie z Bronkiem i wreszcie nikt im nie będzie przeszkadzał. Wierzy, że wróci do teatru i znowu będzie mogła uprawiać swój zawód – jest aktorką. Jednak oczywiście życie, jak to ma w zwyczaju, bardzo ją zaskoczy.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy

Wojciech Romański

W smoczym kręgu