Najnowsza interwencja Uważam Rze

Rodzina produktów low-lambda ISOVER maksymalnie obniża koszty ogrzewania

Izolacja domu to inwestycja na wiele lat, dlatego wybierając materiał izolacyjny, warto zwrócić uwagę na to, czego dziś nie widać, ale pojawi się wraz z pierwszym rachunkiem za gaz, olej czy energię elektryczną.

Inwestycja w energooszczędne materiały izolacyjne to wartość, która z pewnością zaprocentuje. ISOVER Multimax 30, Super-Mata oraz wprowadzona ostatnio na rynek Profit-Mata tworzą rodzinę materiałów gwarantujących maksymalną oszczędność kosztów ogrzewania.

ISOVER Multimax 30 – najbardziej energooszczędny materiał izolacyjny z wełny mineralnej dostępny na rynku – wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości stosowania materiału o większej grubości. Jest też doskonałym materiałem do izolacji od wewnątrz budynku, gdy z różnych przyczyn (w przypadku obiektów zabytkowych) nie można ingerować w fasadę i stosować izolacji od zewnątrz.

Do rodziny produktów low-lambda, w której prym wiedzie Super-Mata, dołączyła niedawno Profit-Mata o współczynniku przewodzenia ciepła na poziomie 0,035 W/mK. Jest doskonałym materiałem do izolacji termicznej i akustycznej dachów skośnych, poddaszy, podłóg i stropów drewnianych oraz konstrukcji szkieletowych.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy