Najnowsza interwencja Uważam Rze

Redakcja

Redaktor naczelny: Paweł Jabłoński
Zastępcy redaktora naczelnego: Wojciech Romański
Sekretarz redakcji: Anna Magierska 
Redaktor: Agnieszka Niemojewska
Projekt graficzny: Malwina A. Użarowska
Graficy: Malwina A. Użarowska, Maciej Kiełkucki
Fotoedycja: Dorota Nowacka
Internet: Grzegorz Jakubowski

Komentatorzy i stali współpracownicy:
Grzegorz Benda, Robert Cheda, Paweł Gałka, Rafał Kotomski, Emilia Kunikowska, Paweł Łepkowski, Rafał Otoka-Frąckiewicz, Tomasz Pichór, Leszek Pietrzak, Aleksander Piński, Anna Raczyńska, Andrzej Sadowski, Tomasz Teluk, Andrzej Urbański, Jakub Wozinski, Paweł Zarzeczny

Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania tekstów. 
Copyright © UWAŻAM RZE sp. z o.o. 
Wszystkie prawa zastrzeżone (włącznie z tłumaczeniem na języki obce)

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie większej ilości kanałów sprzedażowych. Sięgamy także do Internetu. Jak wynika ze statystyk, co druki Polak kupuje w Sieci. W 2016 roku online zrobiliśmy zakupy na rekordowe 36 mld zł! Co nas do tego przekonuje?

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być ono przeprowadzone w taki sposób, by nie odbiło się to na działalności firmy. Jak więc "zrobić to dobrze" w przypadku najnowocześniejszego systemu ERP SAP S/4HANA? Sprawdziliśmy to!

Prąd dla małej firmy – wybieramy najlepszego sprzedawcę

Każda firma dąży do tego, by maksymalnie obniżyć koszty swojej działalności. Dla wielu firm szczególnie uciążliwy bywa koszt energii elektrycznej, jednak obecnie można go znacząco obniżyć dzięki zmianie sprzedawcy. Pozostaje jednak pytanie, jak zrobić to dobrze? Sprawdziliśmy to.

Jesteś właścicielem nieruchomości? Zobacz, kiedy przydają się systemy rejestracji o wysokiej rozdzielczości

Monitoring to usługa doskonale znana i lubiana. Chętnie sięgają po nią przede wszystkim firmy i instytucje, zwiększając bezpieczeństwo na terenie obiektów. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości i chcesz zabezpieczyć się przed różnego rodzaju zagrożeniami, sięgnij po nowoczesny monitoring IP. Z jego pomocą nie tylko ochrona jest łatwiejsza.